• Teaser
 • Teaser
 • Teaser

Nagrzewnice gazowe

Produkowane przez Litex ZPH nagrzewnice gazowe wykonane są ze stali nierdzewnej. Zasilane są gazem ziemnym lub propanem. Krótki płomień zapewnia bezpieczeństwo przeciwpożarowe, a układ sterowania jest całkowicie odporny na wysoką wilgotność i temperaturę obiektu oraz jego zapylanie. Nagrzewnice gazowe BOW Litex są funkcjonalne, a prosta budowa sprawia, że urządzenie jest niezawodne, a także bezpieczne i łatwe w obsłudze.

REFERENCJE

 • „Na uwagę zasługuje profesjonalizm firmy Litex BOW pod względem obsługi, jak i wysokiej jakości oferowanych produktów. Nagrzewnice firmy Litex BOW to profesjonalne urządzenia grzewcze doskonale zdające egzamin w trudnych warunkach, jakie występują na fermach hodowlanych tj. zapylenia powietrza, wysokiej wilgotności oraz wysokiego stężenia „żrącego” amoniaku.”

  Andrzej Uzański
  Dyrektor Farm-Service
 • „Dostarczane przez Litex BOW nagrzewnice charakteryzują się wysoką jakością wykonania, niezawodnością, zaawansowaną i nowoczesną technologią gwarantującą bezpieczną i wieloletnią eksploatację tych urządzeń. Fachowe doradztwo i obsługa serwisowa pracowników Litex-u stoi na wysokim, profesjonalnym poziomie.”

  Cezary Dobies Władysław Śliwiński
  Właściciele Firmy Farma
 • „Jako doświadczony serwis, możemy z ogromną przyjemnością wydać bardzo dobrą opinię odnośnie nagrzewnic Mini COMET, SUPER STAR i MEGA STAR. Urządzenia te cechują się funkcjonalną, a zarazem prostą konstrukcją, która umożliwia bardzo łatwą obsługę. Regulowana oraz wydajna moc grzewcza pozwala na dużą elastyczność zastosowania w każdej branży przemysłowej.”

  Bartosz Wittstock
  Prezes HB-tech

KONTAKT

 • Litex ZPH Stanisław Litwin
  ul. Staroprzygodzka 117,
  63-400 Ostrów Wielkopolski

  +48 62 737 57 35
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • e-mail
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.